İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Danışmanlık

Siyasi-Politik Danışmanlığı

Biz siyasi kariyeriniz için herşeyi düşünüyor ve her ayrıntıyı önemsiyoruz. Bu sebeple sizler için; siyasal konumlandırma ve stratejik kavram oluşturma, aday adayı ve aday sunum dosyasının yazımı ve içerik geliştirme, seçim kampanyası konsept oluşturma, siyasal metin yazarlığı, siyasal rakip analizi, web sitesi tasarım ve içerik yönetimi, sosyal medya tasarım ve yönetimi, etkili iletişim, beden dili, araştırma hizmetleri, çatışma yönetimi, kriz iletişimi ve yönetimi, halkla ilişkiler ve medya yönetimi, konuşma metni hazırlama gibi hizmetleri veriyoruz. Hedefimiz %100 mutlu müşteri ve başarılı işler.

Ekonomi Danışmanlığı

UR GE destekleri kapsamında ihtiyaç analizi, pazar analizi, etki analizi, sektör raporları, ürün ve pazar araştırmaları, ülke raporları, yurt dışı pazarlama araştırmaları, yurt dışından alım heyeti çalışmaları, B2B ikili görüşmeler düzenleme, makro ve mikro ekonomik analizler ile sizlere geniş perspektifli danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bunların dışındaki taleplerinizi ise mutlaka iletin… Mutlaka karşılığı sizlere başarı bir çalışma olarak dönecektir.

STK Danışmanlığı

Ülkemizde yaygın olan “Sivil Toplum Örgütleri” ile iletişim ve bunlara dayalı projeler titiz bir çalışma gerektirmektedir.  Başarılı işler ortaya koymak adına doğru iletişim ve etkin sosyal projeler kurgulamaktayız.

Yukarıda yer alan danışmanlıkların dışındaki taleplerinizi mutlaka iletiniz. Bir çok alanda uzmana sahip olan organizasyonuz. Talepleriniz olumlu karşılanacaktır.