İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Lobicilik-Danışmanlık

Siyasi-Politik Danışmanlığı

Biz siyasi kariyeriniz için herşeyi düşünüyor ve her ayrıntıyı önemsiyoruz. Bu sebeple sizler için; siyasal konumlandırma ve stratejik kavram oluşturma, aday adayı ve aday sunum dosyasının yazımı ve içerik geliştirme, seçim kampanyası konsept oluşturma, siyasal metin yazarlığı, siyasal rakip analizi, web sitesi tasarım ve içerik yönetimi, sosyal medya tasarım ve yönetimi, etkili iletişim, beden dili, araştırma hizmetleri, çatışma yönetimi, kriz iletişimi ve yönetimi, halkla ilişkiler ve medya yönetimi, konuşma metni hazırlama gibi hizmetleri veriyoruz. Hedefimiz %100 başarılı siyasi ve politik danışmanlık.

Ekonomi Danışmanlığı

UR GE destekleri kapsamında ihtiyaç analizi, pazar analizi, etki analizi, sektör raporları, ürün ve pazar araştırmaları, ülke raporları, yurt dışı pazarlama araştırmaları, yurt dışından alım heyeti çalışmaları, B2B ikili görüşmeler düzenleme, makro ve mikro ekonomik analizler ile sizlere geniş perspektifli danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

STK Danışmanlığı

Ülkemizde yaygın olan “Sivil Toplum Örgütleri” ile iletişim ve bunlara dayalı projeler titiz bir çalışma gerektirmektedir.  Başarılı işler ortaya koymak adına doğru iletişim ve etkin sosyal projeler kurgulamaktayız.

Yönetim Danışmanlığı

Yönetimsel açıdan başarı elde etmenizi sağlamak amacıyla vizyoner ve stratejik projeleri üretmekteyiz. Sıfır hata ile yönetimsel anlamda üstün değer katarak görevimizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

İmaj Danışmanlığı

Günümüzde bilginin mili saniye içersinde çok hızlı bir şekilde dünyayı dolaştığının bilincinde kara propaganda be olumsuz lobicilik aktivitelerine başarılı bir şekilde karşı koyarak imaj danışmanlığı gerçekleştirmekteyiz.

Lobicilik

Lobicilik faaliyetleri için organizasyonları kurgulamaktayız. Bu konudaki ihtiyaçlarınız için sizlerleyiz.